Büroo

Arno Rossman

tegevdirektor

arno@ivol.ee

337 0327, 515 3071

Merle Liiv

sekretär

merle@ivol.ee

337 0327

Hardi Murula

arendusspetsialist

hardi@ivol.ee

503 6817

Ivi Murik

raamatupidaja

ivi@ivol.ee

337 0327

Kerly Paju

haridus- ja noorsootöö spetsialist

kerly@ivol.ee

337 0327

Erika Kõllo

kultuuritöö spetsialist

Erika.Kollo@rahvakultuur.ee

520 0943

Eha Samra

rahvatervise spetsialist

eha@ivol.ee

337 0327

Urmas Tokman

turvalisuse spetsialist

urmas@ivol.ee

337 0327

Hiie Keskla

Vene Föderatsiooni viisa taotluse menetlemise tasu kompenseerimise koordinaator

hiie@ivol.ee

337 7678