Septembrikuu töökava

4. september kell 11 Kultuuritöötajate nõupidamine IVOLi saalis

6. september kell 10 Noorsootootöö Keskregiooni koostöögrupi koosolek Jõhvi Kontserdimajas

6. september kell 10 Maakondlike arendusorganisatsioonide ühisnõupidamine Raplamaal (osaleb V.Luhalaid)

6. september kell 13 KOP infopäev IVOLi saalis

6. september kell 16 KOP infopäev Alutaguse vallavalitsuses

11. september kell 13 Eesti Linnade ja Valdede Liidu juhatuse ja volikogu koosolek Tallinnas (osaleb V.Luhalaid)

11. september kell 16  KOP infopäev Toila vallavalitsuses

11. september kell 16 KOP infopäev Lüganuse vallavalitsuses

12. september kell 09.30 „Maailm ja Euroopa Liit aastal 2035" seminar Hilton Park hotellis Tallinnas (osaleb H. Murula)

13. september kell 11.00 SA Põhja-Eesti Turism nõukogu kooosolek Laulasmaal (osalevad nõukogu liikmed E.Kagarov ja H. Murula)

13. september kell 10 Juhatuse koosolek IVOLi saalis

13. september kell 10 Noorsootöö keskregiooni töögrupi koosolek Kohtla-Järve Noortekeskuses (osaleb K.Paju)

14.september kell 14 KOP infopäev Kohtla-Järve Noortekeskuses (VENE KEELES)

18. september kell 10 Maakonna alusharidusõpetajate koolitus Keskväljak 1, III korruse suures saalis

18. september kell 11 Ida-Viru Ühistranspordikeskuse nõupidamine IVOLi saalis

18. september kell 11 Maakonna laulupeokomisjoni koosolek Keskväljak 1, II korruse nõupidamiste ruumis

19. september MTÜ-de ja vabaühenduste infopäev Narvas (osaleb H.Murula)

19.-20. september Terviseedendajate arenguseminar Rakvere Aqva Spa Hotellis (osaleb E.Samra)

20. september kell 13 Tervise- ja turvalisuse nõukogude ümarlaud Sillamäe ja Narva-Jõesuu esindajatega Sinimäel

20. september kell 10 Haridus- ja noorsootöö komisjoni koosolek IVOLi saalis

21. september kell 11.30 Noorteseire aastakonverents "Noored ja osalus", Erinevate Tubade Klubis (osaleb K.Paju)

24.-25. september Siseturvalisuse ja rahvatervise koordinaatorite seminar Raplamaal (osalevad U.Tokman, E.Samra)

25.-26. september INTERREG Baltic Sea projekti „Smart Blue Regions" projektipartnerite kohtumine Kielis, Saksamaal (osalevad H. Murula jaK. Eiert)

26. september kell 10 Maakonna koolidirektorite nõupidamine Keskväljak 1, III korruse suures saalis

28. september kell 10 Eesti III Omavalitsuspäev Narvas