12.04.16
         
    Õpilasüritused 2015    
  Nr. Üritus Taotleja Otsus
    IVOL üritused ja ainesektsioonide tegevus IVOL  
  1 Vabariiklike olümp. Võitjate vastuvõtt IVOL 800
  2 Andekate Noorte Energiafond IVOL 2500
  3 Hariduslike infopäevade korraldamine IVOL 960
  4 Parimate abiturientide vastuvõtt IVOL 1500
  5 Õpetajate päev IVOL 1500
  6 Rahvusvahelised noorteprojektid IVOL 950
  7 Haridusspetsialist IVOL 16000
  8 Ida-Virumaa õpilaste teaduskonverents 2015 IVOL 1100
  9 Vabariiklike olümp. Ettevalmistus Kohtla-Järve, Sillamäe, Jõhvi 1100
  10 Projekt "Roheline kool" IVOL 960
        26410
    Ainesektsioonide toetamine: 20 ainesektsiooni Ainesektsioonid  
  11 Ida-Virumaa koolijuhid   400
  12 Vene keele ainesektsioon (eesti koolis)   400
  13 Algklasside ainesektsioon   400
  14 Matemaatika ainesektsioon   400
  15 Inglise keele ainesektsioon   400
  16 Käsitöö ainesektsioon   400
  17 Kehalise kasvatuse ainesektsioon   400
  18 Majanduse ainesektsioon   400
  19 Lasteaia direktorite ainesektsioon   400
  20 Informaatika ainesektsioon   400
  21 Inimeseõpetuse õpetajate ainesektsioon   400
  22 Ajaloo-ühiskonnaõpetuse ainesektsioon   400
    Ainesektsioonide poolt korraldatud üritused    
  23 Maakondlik viktoriin „Ida-Virumaa" vene keele ainesektsioon 200
  24 Vene keele olümpiaad vene keele ainesektsioon 80
  25 5. klasside inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 70
  26 6.-7. klasside inglise keele olümpiaad inglise keele ainesektsioon 80
  27 8.-9. klasside inglise keele olümpiaad inglise keele ainesektsioon 100
  28 10.-11. klasside inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 100
  29 Majandusolümpiaad 2015 majanduse ainesektsioon 170
  30 Majanduspäev 2015 majanduse ainesektsioon 600
  31 Õpioskuste olümpiaad algklasside ainesektsioon 120
  32 2. klasside „Teadmiste ralli" algklasside ainesektsioon 130
  33 Maakondlik 1. klasside loodusmäng algklasside ainesektsioon 130
  34 III klasside „Kuldvillak" algklasside ainesektsioon 150
  35 4.klasside õpioskuste olümpiaad algklasside ainesektsioon 700
  36 Tööõpetuse õpilaskonkurss-piirkondlik voor tööõpetuse ainesektsioon 150
  37 Orienteerumismäng „Innovatsiooniline matk" informaatika ainesektsioon 300
  38 „Robotika ja robototehnika" informaatika ainesektsioon 160
  39 Andekate laste õpilabor matemaatika ainesektsioon 500
  40 Nuputa võistlus matemaatika ainesektsioon 600
  41 Virumaa matemaatika XXII võistlus matemaatika ainesektsioon 2000
  42 1.-6. klasside matemaatika olümpiaad matemaatika ainesektsioon 300
  43 Üleriigiline kodunduse konkursi piirkondlik voor käsitöö ainesektsioon 400
  44 Loodushuvilised ekskursioonile bioloogia ja geograafia ainesektsioon 500
        7540
    Ürituste taotlused koolidelt, MTÜ-delt    
  45 Alutaguse noorte mängud ja TV10 olümpiastarti Alutaguse Koolispordi Ühing 3000
  46 Alutaguse õpilasmalev MTÜ Noorsootöö Selts 4000
  47 „Kevadmatk" Narva-Jõesuu Keskkool 200
  48 Võrkpalliturniir „Jõhvikas" Jõhvi Gümnaasium 120
  49 Konverents „Kooliõpilaste tervislik eluviis..." Jõhvi Vene Gümnaasium 330
  50 Jõhvi kooliolümpiamängud Jõhvi Vene Gümnaasium 200
  51 Ida-Virumaa kooliteatrite festival Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus 500
  52 Vendade Liivide 27. etluskonkurss Toila Gümnaasium 70
  53 Etluskonkurss Meri, meri, meri? Toila Gümnaasium 70
  54 Meie, kakskeelsed Aseri Kool 300
  55 Mälumäng Maidla Kool 330
  56 Loodusfoto konkurss Maidla Kool 400
  57 Sportlik teadmistepäevak 3 Maidla Kool 260
  58 Lauluvõistlus "Maidla rõkkab" Maidla Huvikool 230
  59 Talendikonkurss „Duettide tuleproov" Mäetaguse Huvikeskus Kiikla Rahvamaja 300
  60 Teen ja suudan! Avinurme Gümnaasium 495
  61 Erinevate rahvaste kultuuripäevad Avinurme Gümnaasium 640
  62 Päev laulu ja tantsuga Avinurmes Avinurme Gümnaasium 395
  63 Loodusainete päev „Põnevad eksperimendid" Avinurme Gümnaasium 495
  64 Vabariiklik koolinoorte mälumängu eelvoor Avinurme Gümnaasium 500
  65 Fotolaager Avinurmes Avinurme Gümnaasium 400
  66 Laulukarusell „Rõõm teeb lapsel lauluhääle" Lohusuu Kool 250
  67 Kogemusõpe kogenud õppijale Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 330
  68 Rahatarkuse päev Sillamäe Gümnaasium 580
  69 Noored luulearmastajad Ida-Virumaal Sillamäe Vanalinna Kool 350
  70 Matemaatiline labürint Sillamäe Vanalinna Kool 200
  71 XXVII Kirjandustegelaste Ball Sillamäe Vanalinna Kool 400
  72 1.-3. klasside jalgpalliturniir Kohtla-Nõmme Kool 500
  73 Kelgu- ja minisuusaralli Kohtla-Nõmme Kool 200
  74 Kunstiturniir „Headus valitseb maailma" Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 500
  75 „Teadus piirideta" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 400
  76 Kinofestival „Meie inimesed on meie maakonna..." Kohtla-Järve Maleva Põhikool 300
  77 Lõbusad sussid „OHOHO" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 400
  78 „Ida-Virumaa seitse imet" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 360
  79 „Ajalooteatri festival" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 200
  80 Konverents „Ideelaat – uued väljakutsed" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 500
  81 „Igale lapsele võrdsed võimalused" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 300
  82 „Koos tervisliku elu suunas" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 450
  83 Märka kunsti enda ümber Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 500
  84 „Metallitöö – kuidas ja milleks?" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 700
  85 Maastiku teatejooksu karikavõistlused orienteerumises Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 160
  86 Jõulu töötoad Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 250
  87 Eesti rahvalooming ja käsitöö Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 200
  88 Grammatiline mäng Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 150
  89 Mälumäng „Demokraatia päev" Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 250
  90 Kirjanduslik Eesti või „Jannseni perel külas" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 600
  91 Mäng „Silmapaistva meremehe külas" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 390
  92 Aeg ja lugu – tuntud ajaloolised isikud Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 500
  93 Töötuba „Ida-Virumaa ülesanded Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 200
  94 Õpilaetlekate konkurs „Inimene ja looduse maailm" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 150
  95 Teadusepäev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 400
  96 Matemaatika harrastajate XVI kokkutulek Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 700
  97 Robotite konstrueerimise koolilaager Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 900
  98 Konverents „Ida-Virumaa seitse imet" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 120
  99 Ajalooline rollimäng „Jüriöö ülestõus" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 1000
  100 Ajalooliste liikumis- ja rahvamängude festival Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 240
  101 Õpilasesinduste päevad Iisaku Gümnaasium 500
  102 Eesti Meestelaulu Seltsi poiste solistide lauluvõistlus Rahvakultuuri Keskus 100
  103 Lahe koolipäev MTÜ Noortekonverentsid 500
      KOKKU koolid, MTÜ-d 27965
      KÕIK KOKKU 66715
      KOKKU ERALDATAKSE 66807
      RESERV 92

 

Toimetaja: KERLY PAJU