Õpilasürituste toetamine 2016

       
  2016. aasta õpilasüritused    
       
  Üritus Taotleja Eraldatud summa
  IVOL üritused ja ainesektsioonide tegevus    
1 Vabariiklike olümp. Võitjate vastuvõtt IVOL 800
2 Andekate Noorte Energiafond IVOL 2500
3 Hariduslike infopäevade korraldamine IVOL 1260
4 Parimate abiturientide vastuvõtt IVOL 1500
5 Õpetajate päev IVOL 2500
6 Haridusspetsialist IVOL 16000
7 Vabariiklike olümp. Ettevalmistus Kohtla-Järve, Sillamäe, Jõhvi 1300
8 Projekt "Roheline kool" IVOL 960
      26820
  Ainesektsioonide toetamine: 18 ainesektsiooni Ainesektsioonid  
9 Vene keele ainesektsioon (eesti koolis)   400
10 Muusika ainesektsioon   400
11 Algklasside ainesektsioon   400
12 Bioloogia-geograafia ainesektsioon   400
13 Matemaatika ainesektsioon   400
14 Inglise keele ainesektsioon   400
15 Käsitöö ja kodunduse ainesektsioon   400
16 Kehalise kasvatuse ainesektsioon   400
17 Majanduse ainesektsioon   400
18 Lasteaia direktorite ainesektsioon   400
19 Informaatika ainesektsioon   400
20 Eesti keel (emakeelena) ainesektsioon   400
21 Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainesektsioon   167
      4967
  Ainesektsioonide õpilasüritused    
22 Maakondlik inimeseõpetuse ainepäev 5.-8. kl Inimeseõpetuse ainesektsioon 375
23 Ida-Viru koduloo kuldvillak Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainesekts. 470
24 Muusikaolümpiaadi piirkondlik voor Muusika ainesektsioon 314
25 XI maakondlik „Majanduspäev 2016" Majanduse ainesektsioon 730
26 Majandusolümpiaad 2016 Majanduse ainesektsioon 170
27 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad matemaatika ainesektsioon 500
28 Virumaa XXIII võistlus matemaatika ainesektsioon 1800
29 Andekate laste õpilabor matemaatika ainesektsioon 500
30 Nuputa võistlus matemaatika ainesektsioon 550
31 Valmi lugemise konkurss vene keele ainesektsioon 200
32 Vene keele olümpiaad vene keele ainesektsioon 150
33 Viktoriin „Ida-Virumaa" vene keele ainesektsioon 250
35 4. kl inglise keele mängupäev „Fun with English" inglise keele ainesektsioon 190
36 5. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 100
37 6.-7. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 100
38 8.-9. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 100
39 10.-11. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 100
40 Konkurss „Robootika ehk robotitehnika" informaatika ainesektsioon 190
41 Arvuti joomistamise konkurss" See toob mulle rõõmu" informaatika ainesektsioon 250
42 Orienteerumismäng „Fotojaht" informaatika ainesektsioon 326
43 2. klasside Teadmisteralli algklasside ainesektsioon 270
44 Mälumäng „Kuldvillak" algklasside ainesektsioon 220
45 Loodusmäng algklasside ainesektsioon 210
46 Suvekool HEV õpilastele HEV ainesektsioon 1300
47 Teaduspäev Bio-geo ainesektsioon 400
48 Piirkondlik emakeeleolümpiaad eesti keele ainesektsioon 180
      9945
  Õpilasüritused    
49 Alutaguse noorte mängud ja TV10 olümpiastarti Alutaguse Koolispordi Ühing 3000
50 Kontserttuur"Noorelt noorele" Avinurme Gümnaasium 700
51 Loodusainete päev „Põnevad eksperimendid 2" Avinurme Gümnaasium 360
52 Vabariiklik koolinoorte mälumängu eelvoor Avinurme Gümnaasium 500
53 HEV õpilaste tegevuspäev „Muusika ja sport minule" Avinurme Gümnaasium 450
54 Mitmes keeles meri meeles Aseri Kool 200
55 Maakondlik tervisepäev „Toitu ja liigu teadlikult" Iisaku Gümnaasium 300
56 Joonistuskonkurss „Minu hobid" Maidla Kool 100
57 Mälumäng Maidla Kool 200
58 Sportlik Teadmistepäevak 4 Maidla Kool 350
59 Vendade Liivide 28. etluskonkurss Toila Gümnaasium 250
60 Etluskonkurss MERI. MERI! MERI? Toila Gümnaasium 250
61 Võistlus „Tehnokool" Kiviõli Vene Kool 500
62 Sinimägede retk Sinimäe Põhikool 750
63 Hariduse aluseid tutvustav üritus „ERIline maailm" Sillamäe Vanalinna kool 300
64 Maakondlik matemaatiline labürint 5.-6. kl Sillamäe Vanalinna kool 200
65 Jõhvi Kooliolümpiamängud Jõhvi Vene Põhikool 200
66 Õpilasuurimus „XXX Jõhvi hüppaja päev" Jõhvi Vene Põhikool 300
67 Mälumäng „Rõõm on üheskoos mängida" Jõhvi Vene Põhikool 320
68 Diskorite baaskoolitus Jõhvi Gümnaasium 512
69 Karjäärikompass 2016 Jõhvi Gümnaasium 510
70 Euroopa keelte ja kunstifestival „Erinevad üheskoos" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 200
71 Ida-Virumaa seitse imet Kohtla-Järve Maleva Põhikool 300
72 Kinofestival „Meie inimesed on maakonna väärtus" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 200
73 Eesti rahva ajalugu keraamikas Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 750
74 Igale lapsele võrdsed võimalused Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 750
75 Vanadele asjadele uus elu Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 450
76 Kunstiturniir „Just see on armastus" Kohtla-Järve Järve Vene Gümn 700
77 Kunstiturniir „Kohtla-Järve – eile, täna, homme" Kohtla-Järve Järve Vene Gümn 250
78 Moedemm 2016 „Mood tantsustiilis" Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 400
79 5. kl õpioskuste olümpiaad Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 275
80 Üheskoos muutume paremaks Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 220
81 „II Ahtme seiklus 2016" tervisepäevad Kohtla-Järve Ahtme Gümn 300
82 Matemaatika harrastajate XVII kokkutulek Kohtla-Järve Ahtme Gümn 360
83 Robotite konstrueerimise koolilaager Kohtla-Järve Ahtme Gümn 580
84 Keskkonnakaitse aktsioon „Maa tund" Kohtla-Järve Ahtme Gümn 50
85 Take it easy! Kohtla-Järve Ahtme Gümn 100
86 Loominguline töötuba „Minu armas linn" Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 100
87 Eesti rahvarõivas lemmik mänguasja jaoks Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 100
88 Mälumäng „Demokraatia päev" Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 250
89 II kooli laulu- ja tantsupidu Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 250
90 Tuttav ja tundmatu Kohtla-Järve 70 Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 100
91 Mäng „Silmapaistva meremehe külas" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 430
92 Mäng-viktoriin „ Kui Arno isaga koolimajja jõudis" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 589
93 Maakonna 1.-3. kl jalgpalliturniir Kohtla-Nõmme Kool 300
    kokku 18256
       
    KÕIK KOKKU 59988
    HTM toetus 64916
    Reserv 4928