Õpilasüritused 2017

16.04.18
  Õpilasüritused 2017      
Nr. Üritus Taotleja Kuupäev Otsus
  IVOL üritused ja ainesektsioonide tegevus      
1 Vabariiklike olümp. Võitjate vastuvõtt IVOL   800
2 Andekate Noorte Energiafond IVOL   2500
3 Hariduslike infopäevade korraldamine IVOL   1160
4 Parimate abiturientide vastuvõtt IVOL   1500
5 Õpetajate päev IVOL   2500
6 Haridusspetsialist IVOL   16000
7 Vabariiklike olümp. Ettevalmistus Kohtla-Järve 400, Sillamäe 400, Jõhvi 500)   1300
  Ainesektsioonide toetamine: 18 ainesektsiooni Ainesektsioonid Aasta 2017 Otsus
8 Vene keele ainesektsioon (eesti koolis)     400
9 Muusika ainesektsioon     400
10 Algklasside ainesektsioon     400
11 Bioloogia-geograafia ainesektsioon     400
12 Matemaatika ainesektsioon     400
13 Inglise keele ainesektsioon     400
14 Käsitöö ja kodunduse ainesektsioon     400
15 Kehalise kasvatuse ainesektsioon     400
16 HEV ainesektsioon     400
17 Majanduse ainesektsioon     400
18 Lasteaia direktorite ainesektsioon     400
19 Inimeseõpetuse ainesektsioon     400
20 Informaatika ainesektsioon     400
21 Eesti keel (emakeelena) ainesektsioon     400
22 Eesti keel (teise keelena) ainesektsioon     400
23 Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse ainesektsioon     400
24 Ida-Viru koolijuhid     400
  Ainesektsioonide poolt korraldatud üritused Taotleja Kuupäev Otsus
25 Vene keele olümpiaad vene keele ainesektsioon 3.3.17 150
26 Viktoriin „Sankt-Peterburg" vene keele ainesektsioon Aprill 250
27 Vene laulude konkurss vene keele ainesektsioon Oktoober 250
28 II klasside „Teadmiteralli" Algklasside ainesektsioon Mai 250
29 I klasside „Loodusmäng" Algklasside ainesektsioon Mai 210
30 Allikad ja joad Ida-Virumaal Bio-geo ainesektsioon Apr – mai 400
31 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad matemaatika ainesektsioon 10.3.17 350
32 XXIV Virumaa võistlus matemaatika ainesektsioon Nov – dets 700
33 Nuputa võistlus matemaatika ainesektsioon 16.2.17 350
34 4. kl mängupäev „Fun with English" inglise keele ainesektsioon Apr 250
35 5.kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 17.2.17 60
36 6.-7. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 17.2.17 60
37 8.-9. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 17.2.17 60
38 10.-11. kl inglise keele võistlus inglise keele ainesektsioon 17.2.17 60
39 Käsitöö olümp piirkondlik voor käsitöö ja kodunduse ainesektsioon 15.4.17 250
40 Kodunduse olümp piirkondlik voor käsitöö ja kodunduse ainesektsioon 15.4.17 250
41 Suvekool HEV õpilastele HEV ainesektsioon Mai 1000
42 Sõbralt sõbrale HEV ainesektsioon Märts 530
43 Majanduspäev 2017 majanduse ainesektsioon Okt – dets 590
44 Majandusolümpiaad majanduse ainesektsioon Veebr – märts 170
45 Tööõpetuse piirkondlik voor tehnoloogia ainesektsioon 15.3.17 200
46 „Hei, Sina! Küberkriminaal?!" inimeseõpetuse ainesektsioon 10.3.17 200
47 Konkurss „Minu põnev programm" informaatika ainesektsioon Sept – nov 160
48 Konkurss „ Ma armastan Eestit!" informaatika ainesektsioon 4.-19.05.17 220
49 Orienteerumismäng „Fotojaht" informaatika ainesektsioon Apr – juuni 326
50 Fotokonkurss"Põnev Ida-Virumaa" informaatika ainesektsioon Märts – sept 248
51 Piirkondlik emakeeleolümpiaad eesti keele ainesektsioon Jaan – juuni 280
52 Vanausuliste radadel Ajaloo- ja ühiskonnaõp ainesektsioon 1.06.21017 500
53 Valmide lugemise konkurss „Loeme koos valme" eesti keel (teise keelena) ainesektsioon Okt – nov 275
  Ürituste taotlused koolidelt, MTÜ-delt      
54 Alutaguse noorte mängud ja TV10 olümpiastarti Alutaguse Koolispordi Ühing 2017 3000
55 Tervise päev „Minu parem mina" Iisaku Gümnaasium Jaan – mai 400
56 Fotokonkurss „Minu kodukoht läbi 100 aasta" Avinurme Gümnaasium Märts – okt 360
57 HEV õpilaste tegevuspäev „Teeme teatrit!" Avinurme Gümnaasium Märts 500
58 Kontserttuur „Noorelt noorele II" Avinurme Gümnaasium Mai 500
59 Vabariiklik koolinoorte mälumängu eelvoor Avinurme Gümnaasium Nov 550
60 Algklasside teatripäev Illuka Kool Märts – apr 480
61 Meistrivõistlused discgolfis Illuka Kool 13.9.17 275
62 E-viktoriin 7.-9. klassidele Illuka Kool Sept – dets 150
63 Kuldvillak 3. klassidele Mäetaguse Põhikool Nov 450
64 Sportlik Teadmistepäevak 5 Maidla Kool Okt 140
65 Maidla rõkkab Maidla Kool Nov 300
66 Inglise keele päev Maidla Kool Apr 330
67 Tehnokool 2 Kiviõli Vene Kool Mai 420
68 Vendade Liivide 29. etluskonkurss Toila Gümnaasium Märts 430
69 Etluskonkurss Meri. Meri! Meri? Toila Gümnaasium Okt 356
70 Aseri ootab sõbrapäevale Aseri Kool 14.2.17 140
71 Matkates targaks Jõhvi Gümnaasium Mai 700
72 Karjäärikompass 2017 Jõhvi Gümnaasium 17.3.17 320
73 Mälumäng „Rõõm on üheskoos mängida" Jõhvi Vene Põhikool Apr 180
74 Laste kergejõustiu võistlused Jõhvi Vene Põhikool 13.4.17 200
75 „XXXI Jõhvi hüppaja päev" Jõhvi Vene Põhikool 25.11.17 200
76 „Mis? Kus? Millal" Narva-Jõesuu Kool Mai 180
77 Sillamäe Treppide Jooks 2017 MTÜ Sillamäe Koolispordi Liit 13.5.17 240
78 Eesti Vabariik 100. Õppematk-rollimäng Sillamäe Gümnaasium Kevad 270
79 Eesti keele kui teise keelena olümpiaad Sillamäe Gümnaasium Märts 300
80 Matemaatika KVN Sillamäe Gümnaasium Märts 200
81 „Turniir keemias" Sillamäe Gümnaasium Apr 290
82 Matemaatiline labürint Sillamäe Vanalinna Kool 17.11.17 100
83 Rahvusvaheline laulupäev Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool 17.3.17 300
84 „Noor digitark" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool Sept – nov 350
85 „Meistrite linn" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool Apr – juuni 500
86 Eesti kultuuri õpetamine HEV aspektis Kohtla-Järve Slaavi Põhikool Apr – juuni 450
87 „Emajõe ööbik" Kohtla-Järve Slaavi Põhikool Sept – nov 360
88 Ajalooline kohvik Kohtla-Järve Maleva Põhikool Märts – juuni 300
89 Laste Teaduste Akadeemia Kohtla-Järve Maleva Põhikool Märts – mai 200
90 „Ajalooteatri festival" Kohtla-Järve Maleva Põhikool 20.01.-30.04.17 200
91 Euroopa noortekohvik Kohtla-Järve Maleva Põhikool 10.09.-10.11.17 250
92 Mäng-viktoriin „Emakeele sünnipäev" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 13.3.17 150
93 Detektiivide koosolek Purtse kindluses Kohtla-Järve Tammiku Põhikool Sept – okt 280
94 Mäng „Külas silmapaistval meremehel" Kohtla-Järve Tammiku Põhikool Okt – nov 380
95 XX lahtised kiirmale meistrivõistlused Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 8.-9.04.17 200
96 Kunstiturniir „Unistustes peitub jõud!" Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 31.3.17 700
97 Etluskonkurss „Koidulauliku valgel" Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 16.11.17 250
98 Moedemm „Mood tantsustiilis" Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Jaan – apr 600
99 5.kl õpioskuste olümpiaad Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Veebr – mai 300
100 „Meisterdamise uus maailm HEV õpilastele" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts 130
101 Teaduspäev Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts – apr 220
102 Teaduspraktiline konverents Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 18.5.17 150
103 „Sõprus algab naeratusest Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts – mai 50
104 Keelemäng „See ilus, raske eesti keel" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Nov 120
105 Robotite konstrueerimise koolilaager Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 23.-24.03.17 700
106 „Outsanding Women in the British History" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts 100
107 „Matemaatika harrastajate XVIII kokkutulek" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts – mai 570
108 Ajalooliste liikumis- ja rahvamängude festival Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Märts – apr 150
109 II piirkondlik keelekümblusüritus „Jõulukokkutulek" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Dets 400
110 „III Ahtme seiklus" Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 14.-15.09.17 250
111 „Lahe Koolipäev 2017" MTÜ Noortekonverentsid 29.11.17 600
112 Virumaa noorte kodu-uurimiskonverents ja konkurss MTÜ Viru Instituut Jaan – nov 500
      KOKKU 62830
      Reserv -38
      HTM toetus 62792

 

Toimetaja: MADIS TÄNAVA