EESTI KAUNIS KODU võitjad Ida-Viru maakonnast

2018. aastal

Atsalama puhkemaja, perekond Moskaljuk, Alutaguse vald

Perekond Pikas, Alutaguse vald

Perekond Tera, Alutaguse vald

 

2017. aastal

Lilian ja Margo Karp, Iisaku vald

Alfred ja Tamara ning Tatjana Ait, Lüganuse vald 

Jekaterina ja Vladimir Potanin, Sillamäe

 

2016. aastal

Perekond Tšudakov, Vaivara vald

Maarika Maasik ja Janis Mölder, Avinurme vald

Galina ja Mihkel Simoniš , Aseri vallas

 

2015. aastal

Sihtasutus Saka-Ontika Pank Saka mõis, Saka küla, Kohtla vald

Tiiu ja Lembit Aps, Aseri alevik

Elvira Roor, Narva-Jõesuu

 

2014. aastal

Kaarin, Urmas, Triin ja Olari Oras, Kõrtsialuse küla, Aseri vald

Tiit Luiksoo ja Angela Luiksoo, Kiviõli linn

Meedy Hiielo, Perjatsi küla, Vaivara vald

Paremini heakorrastatud omavalitsus - Sillamäe linn

 

 

2013. aastal

Kersti Mirontšik, Kiviõli linn

Koidu ja Heigo Penek, Koogu küla, Aseri vald

Lasteaed Rukkilill, Sillamäe

Valentina Bõstrova, Narva-Jõesuu linn

Paremini heakorrastatud omavalitsus - Püssi linn

 

2012. aastal

Tarmo ja Maret Kärbo, Lüganuse vald

Häli ja Janek Joost, Püssi linn

Kristel Sammel ja Anti Kalvik, Toila vald

MTÜ "Vanatare" seltsimaja, Vaivara vald

Paremini heakorrastatud omavalitsus - Kohtla-Järve linn

 

2011. aastal

Liia Lilleorg, Kohtla vald

Semen Altov, Narva-Jõesuu linn

Renna ja Veigo Raamat, Lüganuse vald

Puhkekeskus Suvi (AS N&V) Alajõe vald

Paremini heakorrastatud omavalitsus -Toila vald

 

2010. aastal

Juta Lullu, Lüganuse vald

Marika Haava-Illipe ja Kalmer Illipe,Vaivara vald

Riina ja Toomas Ilves, Kohtla vald

MPEÕK Sillamäe Jumalaema Kaasani Ikooni Kogudus, Sillamäe linn

Paremini heakorrastatud omavalitsus – Jõhvi vald

 

2009. aastal

Maimu ja Haren Neem,  Toila vald, Voka alevik

Galina ja Andrei Karev, Aseri vald

Mõisahotell koos Supelmajaga, Mäetaguse alavik

Meresuu Spa & Hotel Narva-Jõesuu linn

Paremini heakorrastatud omavalitsus – Vaivara Vallavalitsus

 

2008. aastal

Vaivara lasteaia Olgina hoone, Olgina alevik, Vaivara vald

AS Toila Sanatoorium, Toila vald

Malle ja Boris Matson, Purtse küla, Lüganuse vald

Elle ja Mati Vallandi, Alajõe küla, Alajõe vallas

Paremini heakorrastatud omavalitsus – Sillamäe linn

 

2007. aastal

Saka Cliff Hotel & SPA ( Saka mõis ), Saka küla, Kohtla vald

Külalistemaja "Valentina", Narva-Jõesuu linn

IMB Puidutööstuse AS, Avinurme alevik, Avinurme vald

Reelika ja Üllar Rego, Lüganuse alevik, Lüganuse vald

Paremini heakorrastatud omavalitsus - Lüganuse vald

 

2006. aastal

Riina ja Kalle Kohver, Kestla küla, Aseri vald

Tiina ja Jaak Arm, Iisaku alevik, Iisaku vald

Valve ja Kalju Soppe, Purtse küla, Lüganuse vald

Jekaterina ja Leonid Medvedski, Narva-Jõesuu linn

Paremini heakorrastatud omavalitsus - Narva linn

Tööstusmaastiku konkursi võitja - Kohtla-Nõmme vald

 

2005. aastal

Zoja ja Valeri Mjatsin, Narva-Jõesuu linn

Krista ja Jannu Kaukes, Maidla küla, Maidla vald

Tiiu Sepp ja Aleksander Dubrov, Vaikla küla, Iisaku vald

Vaikla Puhkekeskus, Iisaku vald

Kiikla Rahvamaja, Kiikla küla, Mäetaguse vald

 

2004. aastal

Linda ja Kalev Mae, Kabelimetsa küla, Kohtla vald

Elvi ja Ilmar Kangur, Lemmaku küla, Tudulinna vald

Jelena ja Aleksander Lugin,  Narva-Jõesuu linn

AS Mäetehnika( tootmiskompleks), Jõhvi linn

 

2003. aastal

Argo Pungas, Lüganuse alev, Lüganuse vald

Lasteaed "Rukkilill" Majakovski tänav, Sillamäe linn

Mäetaguse mõisa härrastemaja, Mäetaguse vald

OÜ TEENUS (ärihoone), Avinurme vald

 

2002. aastal

Lehte ja Rudolf Nisu, Kotinuka küla, Jõhvi vald

Riho Roonet, Oonurme küla, Tudulinna vald

Terje ja Ivar Teeväli, Avinurme vald

OÜ ESTVAN (Hotell Laagna), Vaivara vald