Ida-Virumaa Aasta Terviseedendaja 2019

Reedel, 6. detsembril tunnustas Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit Tartu Ülikooli Narva kolledžis Ida-Virumaa aktiivsemaid terviseedendajaid.

„Inimlik tähelepanu on kõige tähtsam. Sageli on sõbralik naeratus või õlalepatsutus rohkem väärt, kui tuhat ilusat sõna," rääkis kokkutulnutele Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Eve East.

Terviseedendamisse panustamise eest tänati järgmisi tublisid inimesi ja asutusi:

SA Narva Linna Arendus, Tiiu Sepp (Corrigo), Niina Aleksejeva (Kohtla-Järve Linnavalitsus, linnavalitsuse tervisenõukogu), Svetlana Prokofjeva (Sillamäe Sotsiaalhoolekandeasutus Sügis), Ivan Maštakov (Narva Spordikooli direktor), Narva Sotsiaaltöökeskus, Nikita Kuravkin (Jõhvi Hoolekandekeskus, sotsiaaltöötaja), Kohtla-Järve lasteaed „Pääsuke", Narva Soldino Gümnaasium.

Fotogalerii leiab Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu Facebooki lehelt (IVOL).