« Tagasi

Ida-Virumaa kutsub selgitama parimat uut seiklust

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse pressiteade

Ida-Virumaa on end positsioneerinud Seiklusmaana, mille looduskauni pealispinna all peitub veel palju, mida avastada, kogeda, maitsta. Septembri lõpus alustas Ida-Virumaa iga-aastase tootearendusliku kampaaniaga „Parim Uus Seiklus".  Eesmärk on luua uusi seiklusi et turistidel oleks põhjust ikka jälle Seiklusmaale tagasi tulla. Seiklused on rutiinist väljas, üllatavad, positiivseid ning arendavad VAU tooted, teenused. Nii saab rikastada Ida-Virumaa turismisektorit ja suurendada huvi siinsete meelelahutuse ning puhkamisvõimaluste vastu.

Sel aastal valitakse parimad seiklused esmakordselt meelelahutuslikku turniiri. See toimub sotsiaalmeedias lehel Ida-Viru sõbrad. Sellele lehele on oodatud hääletama kõik kaasaelajad. Hääletajate vahel loositakse välja auhindu!

Oma uue seiklustoote, teenuse või mängu võisid kampaanias osalemiseks esitada kõik Ida-Viru Turismiklastri liikmed. Turniir võimaldab kõigil osalejatel tutvustada ja populariseerida oma toodet või teenust, olenemata sellest, kes turniiri võidab. Ka turniiri võitjale on turismiklaster pannud välja turgutava preemia.

Turismiklaster koosneb ligi 50 partnerist, kellest 8 on omavalitsused ja ülejäänud turismiteenust pakkuvad organisatsioonid ja ettevõtted. Klastrit juhib Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK), mille eesmärk on tutvustada Ida-Virumaad kui avastamisväärset ning mitmekülgseid võimalusi pakkuvat turismisihtkohta, suurendada seeläbi Ida-Virumaa külastatavust ja turismitulu ning kaasata uusi sihtgruppe ja -turge.

 

Lisainfo:

Maria Plees
Media Station OÜ
maria@mediastation.ee