« Tagasi

MÄRKAME JA TUNNUSTAME IDA-VIRUMAA AKTIIVSEID KODANIKKE JA PARIMAID KODANIKUÜHENDUSI

Kutsume esitama kandidaate konkursile Ida-Virumaa 2020. aasta tegusate kodanike ja parimate ühenduste tunnustamiseks.

Soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Tunnustust jagatakse järgmistes kategooriates:

1. Ida-Viru Aasta Parim KOP Rakendaja 2020 - tunnustatakse ühingut, kes on kohaliku omaalgatus programmi (KOP) toetusraha kogukonna hüvanguks tulemuslikult rakendanud. 

2. Ida-Viru Aasta Eurorahade Rakendaja 2020 –  tunnustatakse ühingut, kes panustab kogukonna arengusse ja on toetusraha tulemuslikult rakendanud.

3. Ida-Viru Aasta Kodanikuühendus 2020 – tunnustatakse ühingut, kes on 2020. aastal silma paistnud kohaliku elu edendamisega, on kutsunud või viinud ellu kogukonna jaoks olulisi sündmusi või muid kogukonda elavdavaid/abistavaid projekte ning on koostööaldis teiste ühenduste, ettevõtjate ja omavalitsusega, on tuntud ja hea mainega kohalike elanike seas.

4. Ida-Viru Aasta Tegusaim Kodanik 2020 – tunnustatakse initsiatiivikat isikut, kes on oma tegevusega 2020. aastal silma paistnud ning kaasa aidanud oma piirkonna, maakonna või valdkonna positiivsele arengule.

Kandidaate võivad esitada nii eraisikud, kodanikuühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused kui ka riigiasutused. Kandidaate saab Ida-Viru Ettevõtluskeskusele tunnustamiseks esitada kuni 09.11.2020.

Kandidaadi esitamise ankeet on leitav: SIIT

Võitjad tehakse teatavaks tunnustusüritusel Vaba Lava Narva teatrikeskuses 28. novembril 2020.

Üritusele ootame kõiki nominente eelregistreerimisega, mis algab novembri keskel.

Ootame aktiivset osalemist kandidaatide esitamisel!

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetavad Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, Europe Direct´i Narva teabekeskus.

 

Lisainformatsioon:
Marju Uustalu
SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus
E-post: marju.uustalu@ivek.ee
Tel. 372 529 4111