« Tagasi

Laste ja noorte luule-ja joonistusvõistlus

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit teeb üleskutse tähistada 4. juunil 2021.a. üle- maakondlikult Eesti lipu päeva. Selle sündmuse esiletoomine aitab hoida maakonnas ühtekuuluvustunnet ja tähtsustada olulisi väärtusi.

Seoses lipupäeva piduliku tähistamisega kuulutab Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit välja laste ja noorte luule-ja joonistusvõistluse, mille sisuks on Eesti Lipu oma pere, kodu, isamaa ilu ja võlu kajastamine. Parimaid tunnustatakse 4. juunil, Eesti lipu päeval. Tunnustust leidnud luuletustest ja joonistustest valmib trükis, mida esitletakse Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva 30. aastapäeval.

Žürii hindab esitatud töid järgmistes vanuserühmades:

*Eelkooliealised lapsed

*1.-4. kl õpilased

*5. -7. kl õpilased

*8. -10 kl. õpilased

*11.-12. kl. õpilased / kutsekoolide õpilased

-Konkursile esitatavate joonistuste tehnika ja luulevorm on vaha.

-Joonistusi võib esitada mõõtudes A3 või A4.

-Kõigile esitatavatele töödele lisada kindlasti nimi, vanus, klass ja kontaktandmed. Juhendaja olemasolul ka juhendaja nimi.

Võistlustöid ootame 17. maiks 2021.a. Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu postiaadressile Keskväljak 1 41594 Jõhvi või meiliaadressile ivol@ivol.ee.

Joonistused palume saata postiga või tuua kohale aadressile Keskväljak 1, Jõhvi. Vajalik on eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

Lisainfo tel 520 0943 Erika Kõllo või meiliaadressil erika.kollo@rahvakultuur.ee

Head kaasalöömist väärikal, maakonda ühendaval sündmusel!