« Tagasi

IVOLi laste ja noorte luule- ja joonistusvõistluse tulemused

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit tegi üleskutse tähistada sellel aastal pidulikumalt Eesti lipu päeva, et hoida maakonnas ühtekuuluvustunnet ja tähtsustada olulisi väärtusi. Selle sündmuse raames kuulutasime välja ka laste ja noorte luule- ja joonistusvõistluse.

Osalejaid oli joonistusvõitlusel kokku 164 ja luulevõistlusel 19. Täname kõiki osalejaid, kes kujundasid ja kirjeldasid oma pere, kodu, isamaa ilu ja võlu!

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu Kultuurikomisjon valis välja parimad joonistused ja luuleread, millest kujundasime kauni näituse Jõhvi Pargikeskuse fuajeesse. Näituse pidulik avasündmus toimus Jõhvi Pargikeskuse näitusestendide juures 19. augustil.

Näitus jääb kõigile huvilistele avatuks kuni augustikuu lõpuni.

Joonistusvõistluse parimad:

Makar Maltsev - Kohtla-Järve lasteaed Tareke                                            

Jelizaveta Gusseva - Kohtla-Järve lasteaed Punamütsike                         

Viktoria Spiridonova - Kohtla-Järve lasteaed Punamütsike                     

Vladimir Gorin - Kohtla-Järve lasteaed Punamütsike                               

Jevgenia Fatun  - Jõhvi lasteaiad Sipsiku maja                                         

Märten Mehide - Jõhvi lasteaiad Sipsiku maja                                         

Liana Zebzeeva - Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja                        

Gregor Kaspar Peepmaa - Jõhvi Põhikool                                                            

Inga Valk - Kiviõli Vene Kool                                                                                

Ksenia Klimakina - Narva Riigikool                                                          

Agata Kaupmees - Ahtme Kunstide Kool

Angelina Kippar - Ahtme Kunstide Kool

Jekaterina Rogožina - Ahtme Kunstide Kool                                             

Kristina Snõtkina  - Ahtme Kunstide Kool                                                           

Ljubov Melnik  - Jõhvi Vene Põhikool                                                             

Grette Semenkova - Jõhvi Põhikool                            

Platon Suslov - Jõhvi Põhikool

Anastassia Ignatieva - Jõhvi Põhikool                                                          

Karolina Voronova  - Narva Keeltelütseum                                             

Jelizaveta Sergejeva - Kohtla-Järve Ahtme Põhikool                               

Angelina Svjattseva - Kohtla-Järve Ahtme Põhikool                               

Viktoria Gusseva - Ahtme Kunstide Kool                                                    

Darja Rogoškina  - Ahtme Kunstide Kool                                                                       

Arina Šmailo  - Jõhvi Põhikool                                                                                   

Ivan Abašin - Jõhvi Gümnaasium                                                             

Nikita Butalov - Kohtla-Järve Kunstide Kool                                                

Jelizaveta Zarkova – Kohtla-Järve Kunstide Kool                                                                                      

Luulevõistluse parimad:

1.- 4. klass - Ingel Säde Gamzejev, Marten Virkebau, Max Marten Rohi, Vladena Mišina ja Kristofer Juuse

5.-7. klass - Marianne Gansen

8.-10. klass - Lisette Uustalu

11.- 12. klass - Kaisa Müürsepp

Suur tänu kõikidele südamega tehtud joonistuste ja kaunilt kõlavate luuleridade eest!