EESTI KAUNIS KODU võitjad Ida-Viru maakonnast
2022. aastal
Svetlana ja Ain Kärme, Jõhvi vald
Kristina ja Heigo Olu, Lüganuse vald
Tatjana Konovalova, Alutaguse vald
2021. aastal
2020. aastal
Anne-Ly ja Aivo Trummar, Lüganuse vald
Marju ja Janno Mõru, Lüganuse vald
Irina Pavlova ja Sergei Pavlov, Alutaguse vald
2019. aastal
Aili ja Risto Lindeberg, Lüganuse vald
Jaanika ja Urmas Pojo, Lüganuse vald
Alutaguse hoolekeskus, Alutaguse vald
2018. aastal
Atsalama puhkemaja, perekond Moskaljuk, Alutaguse vald
Perekond Pikas, Alutaguse vald
Perekond Tera, Alutaguse vald
2017. aastal
Lilian ja Margo Karp, Iisaku vald
Alfred ja Tamara ning Tatjana Ait, Lüganuse vald
Jekaterina ja Vladimir Potanin, Sillamäe
2016. aastal
Perekond Tšudakov, Vaivara vald
Maarika Maasik ja Janis Mölder, Avinurme vald
Galina ja Mihkel Simoniš , Aseri vallas
2015. aastal
Sihtasutus Saka-Ontika Pank Saka mõis, Saka küla, Kohtla vald
Tiiu ja Lembit Aps, Aseri alevik
Elvira Roor, Narva-Jõesuu
2014. aastal
Kaarin, Urmas, Triin ja Olari Oras, Kõrtsialuse küla, Aseri vald
Tiit Luiksoo ja Angela Luiksoo, Kiviõli linn
Meedy Hiielo, Perjatsi küla, Vaivara vald
Paremini heakorrastatud omavalitsus - Sillamäe linn
2013. aastal
Kersti Mirontšik, Kiviõli linn
Koidu ja Heigo Penek, Koogu küla, Aseri vald
Lasteaed Rukkilill, Sillamäe
Valentina Bõstrova, Narva-Jõesuu linn
Paremini heakorrastatud omavalitsus - Püssi linn
2012. aastal
Tarmo ja Maret Kärbo, Lüganuse vald
Häli ja Janek Joost, Püssi linn
Kristel Sammel ja Anti Kalvik, Toila vald
MTÜ "Vanatare" seltsimaja, Vaivara vald
Paremini heakorrastatud omavalitsus - Kohtla-Järve linn
2011. aastal
Liia Lilleorg, Kohtla vald
Semen Altov, Narva-Jõesuu linn
Renna ja Veigo Raamat, Lüganuse vald
Puhkekeskus Suvi (AS N&V) Alajõe vald
Paremini heakorrastatud omavalitsus -Toila vald
2010. aastal
Juta Lullu, Lüganuse vald
Marika Haava-Illipe ja Kalmer Illipe,Vaivara vald
Riina ja Toomas Ilves, Kohtla vald
MPEÕK Sillamäe Jumalaema Kaasani Ikooni Kogudus, Sillamäe linn
Paremini heakorrastatud omavalitsus – Jõhvi vald
2009. aastal
Maimu ja Haren Neem, Toila vald, Voka alevik
Galina ja Andrei Karev, Aseri vald
Mõisahotell koos Supelmajaga, Mäetaguse alavik
Meresuu Spa & Hotel Narva-Jõesuu linn
Paremini heakorrastatud omavalitsus – Vaivara Vallavalitsus
2008. aastal
Vaivara lasteaia Olgina hoone, Olgina alevik, Vaivara vald
AS Toila Sanatoorium, Toila vald
Malle ja Boris Matson, Purtse küla, Lüganuse vald
Elle ja Mati Vallandi, Alajõe küla, Alajõe vallas
Paremini heakorrastatud omavalitsus – Sillamäe linn
2007. aastal
Saka Cliff Hotel & SPA ( Saka mõis ), Saka küla, Kohtla vald
Külalistemaja "Valentina", Narva-Jõesuu linn
IMB Puidutööstuse AS, Avinurme alevik, Avinurme vald
Reelika ja Üllar Rego, Lüganuse alevik, Lüganuse vald
Paremini heakorrastatud omavalitsus - Lüganuse vald
2006. aastal
Riina ja Kalle Kohver, Kestla küla, Aseri vald
Tiina ja Jaak Arm, Iisaku alevik, Iisaku vald
Valve ja Kalju Soppe, Purtse küla, Lüganuse vald
Jekaterina ja Leonid Medvedski, Narva-Jõesuu linn
Paremini heakorrastatud omavalitsus - Narva linn
Tööstusmaastiku konkursi võitja - Kohtla-Nõmme vald
2005. aastal
Zoja ja Valeri Mjatsin, Narva-Jõesuu linn
Krista ja Jannu Kaukes, Maidla küla, Maidla vald
Tiiu Sepp ja Aleksander Dubrov, Vaikla küla, Iisaku vald
Vaikla Puhkekeskus, Iisaku vald
Kiikla Rahvamaja, Kiikla küla, Mäetaguse vald
2004. aastal
Linda ja Kalev Mae, Kabelimetsa küla, Kohtla vald
Elvi ja Ilmar Kangur, Lemmaku küla, Tudulinna vald
Jelena ja Aleksander Lugin, Narva-Jõesuu linn
AS Mäetehnika( tootmiskompleks), Jõhvi linn
2003. aastal
Argo Pungas, Lüganuse alev, Lüganuse vald
Lasteaed "Rukkilill" Majakovski tänav, Sillamäe linn
Mäetaguse mõisa härrastemaja, Mäetaguse vald
OÜ TEENUS (ärihoone), Avinurme vald
2002. aastal
Lehte ja Rudolf Nisu, Kotinuka küla, Jõhvi vald
Riho Roonet, Oonurme küla, Tudulinna vald
Terje ja Ivar Teeväli, Avinurme vald
OÜ ESTVAN (Hotell Laagna), Vaivara vald