« Tagasi

17. veebruaril esietendub Endla Noortestuudio komöödia „Kolm õde“

17. veebruaril esietendub Endla Teatri Ärklisaalis Endla Noortestuudio komöödia „Kolm õde", mille lavastaja on Ingomar Vihmar ja autor on Anton Tšehhov.

Olga, Maša ja Irina on kolm õnnetut õde, kes üksteist aastat tagasi koos oma sõjaväelasest isaga kirevast metropolist väiksesse provintsilinna kolisid ja kes igatsevad tagasi Moskvasse. Sest küllap just seal ja mitte siin on õnn ja armastus, parem, huvitavam ja täisväärtuslikum elu.

Anton Tšehhovi 120 aastat tagasi kirjutatud näidend „Kolm õde" on koomiline lugu inimestest, kes püüdlevad õnne poole. Samamoodi nagu me kõik. Nii praegu kui sada, kakssada või kolm tuhat aastat tagasi. See on lugu pettekujutelmast, et õnn on väljaspool meid, asub kuskil mujal ning sõltub kellestki teisest.

Lavastuses mängivad Maria Kallau, Mairo Kasemaa, Kerlin Kiveste, Sigre Kodasma, Bruno Lange, Henri Lind, Emilie Olsen, Anna-Maria Pink, Jaanika Rohtla, Elina Soosaar, Sten Sepp ja Rainis Vesik. Etendused toimuvad 17., 19. ja 23. veebruaril, 4., 11., 17., 19. ja 30. märtsil kell 19 Endla Teatri Ärklisaalis.

Piletid (8 €): www.piletimaailm.com/performances/106297-kolm-ode?lang=et_EE

Grupibroneeringud: Ain Miilberg 442 0667 / ain.miilberg@endla.ee

Lisainfo: www.endla.ee/lavastused/kolm-ode