« Tagasi

Kolm populaarsemat Ülli Kukumägi veebinari, mis leiavad aset juba augustis!

Oskus "lugeda" emotsioone, dekodeerida näo mikro- ja makroilmeid ning tuvastada valetamist on vajalik igale juhile, äriinimesele, rääkimata spetsialistidest, kelle igapäevatöö eeldab potentsiaalsete pettuste/valede tuvastamist. Osates dekodeerida mitteverbaalseid signaale suudame efektiivsemalt suhelda, mõistame paremini vastaspoolega toimuvat, parendame juhtimisoskusi jne. Olles suutelised tuvastama potentsiaalseid pettusi, väldime materiaalseid ja emotsionaalseid kaotusi nii äris kui eraelus. 

VEEBINAR "MITTEVERBAALNE KOMMUNIKATSIOON", 9.08.2021, kell 10-12

Käsitletavad TEEMAD:

  • Mitteverbaalne kommunikatsioon. Kehakeele dekodeerimine. Millest "kõnelevad" erinevad näo mikro- ja makroilmed? Käte liigutuste, kehapooside, rindkere liikumiste, jalgade asendite "lugemine". Siiras või ebasiiras käitumine. Muudatused hääletoonis, kõne rütmis, liigutuste tempos. Erinevatele emotsioonidele iseloomulikud mitteverbaalsed signaalid.

NB! Veebinari salvestus on JÄRELVAADATAV nädala jooksul peale toimumist!

VALETAMISE TUVASTAMINE, 11.08.2021, kell 10-12

Käsitletavad TEEMAD:

  • Valetamise psühholoogilised põhjused. Valede dekodeerimine mitteverbaalsete signaalide baasil. Kuidas tuvastada valetamist käitumise tasandil läbi viie erineva kommunikatsiooni kanali, mida kasutame suhtluses ning missuguseid signaale selleks jälgida? Valetaja sõnavalik.

NB! Et osaleda teisel koolituspäeval, on soovitav läbida esimene koolituspäev.

NB! Veebinari salvestus on JÄRELVAADATAV nädala jooksul peale toimumist!

LEKTOR Ülli Kukumägi  on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee

MAKSUMUS:  ÜHE VEEBINARI maksumus 69 EUR. Osalemine KAHEL VEEBINARIL maksab kokku 138 EUR! NB! Hinnasoodustus kehtib kuni 12.07.2021.

REGISTREERUMINE e-maili veronika@bodylanguageacademy.ee kaudu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Käesolev ajajärk on komplitseeritud kõigi jaoks. Just seetõttu on oluline kuidas me olukorda suhtume ning kui teadlikult enda mõtteid kontrollida suudame. Optimeerides mõtteviisi, saavutame eesmärke, säilitame rahu keerulistes situatsioonides, oleme tervemad, jne. Kuidas teadlikult enda mõtteid kontrollida ja vajadusel mõtteviisi muuta, räägime veebinaris "MÕTTE JÕUD", mis toimub 13.08.2021 a. kell 10.00-13.15 ja on SALVESTUSENA järele vaadatav 5 päeva jooksul peale toimumist.

Käsitletavad teemad:

  • Fookus-energia-tulemus. Neuroteadlased väidavad, et 95% meie elus on mõjutatud alateadvuse reaktsioonidest. Kuidas tuvastada, millest tegelikult mõtleme ja mis seda põhjustab?
  • Mida peaks teadma sellest, kuidas meie aju otsuseid teeb ning kuidas emotsioonid ja seisundid meie suhtumisi limiteerivad ja mõjutavad. Platseebo versus nocebo.
  • Kuidas hallata negatiivseid reaktsioone (hirm, ärevus, viha jms)? Praktilised tehnikaid negatiivsetest pingetest vabanemiseks.
  • Miks adekvaatne enesehinnang on oluline, kuidas see mõjutab meie otsuseid ning mida teha madala enesehinnangu puhul?
  • Miks eesmärkide saavutamine on enamuse jaoks komplitseeritud ning kuidas saavutada soovitut? Enesemotivatsiooni alustalad. Tahtejõud ja usk endasse kui mõtteviis.
  • Edukate mõttemustrid.

Koolituse KESTVUS 4 akadeemilist tundi.

Koolituse MAKSUMUS 69 EUR. NB! Registreerudes enne 12.07.2021 soodushind 59 EUR (Märksõna JUULI)! Registreerumine veronika@bodylanguageacademy.ee kaudu!

NB! Küsi hinnapakkumist ka tellimiseks VEEBINARINA ettevõttele!

Kohtumiseni koolitustel!

www.bodylanguageacademy.ee