seisuga september 2019

Alutaguse vald
Kärolin Kruut 
Alutaguse Huvikeskuse juhataja
Aadress: Kooli 21, Mäetaguse alevik 41301, Alutaguse vald
E.mail: karolin.kruut@alutagusevald.ee Tel: 336 6963; 5885 9979
 
Alljärgnevad kultuuriasutused kuuluvad Alutaguse Huvikeskuse alla
Kärolin Kruut 
Mäetaguse Rahvamaja (vt Huvikeskuse kontakte)
 
Ruth Linnard
Kiikla Rahvamaja juhataja
Aadress: Vikerkaare tee 16, Kiikla küla 41302 Alutaguse vald
E-mail: ruth.linnard@maetaguse.ee Tel: 5190 2091
 
Aire Õras
Pagari Seltsimaja juhataja
Aadress: Pargi tee 2, Pagari küla 41303 Alutaguse vald
E-mail: seltsimaja@maetaguse.ee Tel: 336 6962
 
Merle Pikhoff
Iisaku Rahvamaja juhataja
Aadress: Tartu mnt 22, Iisaku alevik 41101 Alutaguse vald
E- mail: merle.pikhoff@alutagusevald.ee Tel: 339 3593; 5886 6418
 
Tatjana Ševtšenko
Alajõe teenuskeskuse raamatukoguhoidja
E-mail: tatjana.sevtsenko@alutagusevald.ee Tel: 336 618
 
Jaana Toss
Kurtna seltsimaja-raamatukogu juhataja
Aadress: Kurtna küla 41202 Alutaguse vald
E-mail: kurtnark@alutagusevald.ee Tel: 339 2486
 
Maarika Valter
Tudulinna rahvamaja
E-mail: marika.kochk@mail.ee Tel: 522 4848
 
Jõhvi vald
Maria Laanemäe
Jõhvi Vallavalitsus Haridus-, kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
Aadress: Kooli 2 41595 Jõhvi 
E-mail: maria.laanemae@johvi.ee Tel: 5300 8227
 
Anne Uttendorf
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse direktor
Aadress: Pargi 40. Jõhvi 41537
E-mail: anne.uttendorf@johvi.ee Tel: 515 7496
 
Heli Vähk
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse loomejuht
Aadress: Tammiku Rahvamaja, Tamme 17, Jõhvi vald 41541
E-mail: heli.vahk@mail.ee Tel: 5858 7381
 
Lüganuse vald
Riia Tallerman
Lüganuse valla kultuuri- ja spordinõunik
E-mail: riia.tallerman@lyganuse.ee Tel: 332 5874; 5818 8725
 
Ülo Kangur
Kiviõli Rahvamaja direktor
Aadress: Rahvamaja 2, Kiviõli, Lüganuse vald
E-mail: rahvamaja.kivioli@mail.ee Tel. 335 7235; 5818 9070
 
Karmen Kõrts
Sonda Rahvamaja juhataja
Aadress: Lembitu 13 43001, Sonda alevik, Lüganuse vald
E-mail: karmen.korts@lyganuse.ee Tel.335 5165; 5818 8731
 
Virje Härm
Lüganuse Kultuurikeskuse juhataja
Aadress: Kooli 5 43222 Püssi, Lüganuse vald
E-mail: kultuurikeskus@lyganuse.ee Tel. 335 3244; 5334 5137
 
Lüganuse Kultuurikeskuse alla kuulub kolm kultuuriasutust:
Püssi Kultuurimaja tel 335 3244
Lüganuse Rahvamaja tel 337 4630
Maidla Rahvamaja tel 332 5654
 
Kohtla-Järve linn
Kristiine Agu
Kohtla-Järve Linnavalitsus Kultuuri- ja spordi peaspetsialist
Aadress: Keskallee 19 Kohtla-Järve
E-post : kristiine.agu@kjlv.ee Tel: 337 8506; 515 3791
 
Svetlana Korotkova
Kohtla-Järve Kultuurikeskuse direktor
Aadress: Keskallee 36, Kohtla-Järve
E-post: direktor@kjkk.ee Tel: 526 3924 Info: 336 6162 info@kjkk.ee
 
Narva linn
Dmitri Vergun
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond juhataja asetäitja kultuuri ja spordi alal
Aadress: Peetri plats 1 20308 Narva
E-post: dmitri.vergun@narva.ee Tel : 339 9121, 5345 0531
 
Jelena Kaljadina
Kultuurimaja Rugodiv direktor
Aadress: Aleksandr Puškini 8, 20308 Narva
E-post: rugodiv@hot.ee Tel. 357 2745, 5559 2114
 
Narva-Jõesuu linn
Inge Muškina
Narva-Jõesuu Linnavalitsus kultuuri
Aadress: Kesk 3 Narva-Jõesuu
E-post : inge.muskina@gmail.com Tel: 511 4185
 
Natalja Mjatšina
Narva-Jõesuu Huvikeskuse juhataja
Aadress: Kesk 3 Narva-Jõesuu
E-post : natalja.mjatsina@narva-joesuu.ee Tel: 554 8673
 
Sillamäe linn
Anton Dijev
Sillamäe Linnavalitsus kultuuri ja spordi peaspetsialist
Aadress: Kesk 27, 40231 Sillamäe
E-post :anton.dijev@sillamae.ee Tel 5687 7818
 
Alevtina Jermakova
Sillamäe Kultuurikeskuse direktor
Aadress: Kesk 24 40231 Sillamäe
E-post: alevtina.jermakova@gmail.com Tel 5858 8966
 
Vladimir Võssotski direktori kt
Sillamäe Huvi- ja Noortekeskuse ULEI direktor
Aadress: V. Majakovski tn 7, Sillamäe
E-post: direktor@ulei.e Tel: 5851 2424
 
Toila vald
Kaisa Pukk
Toila valla kultuurijuht
Aadress: Metsa 2 Voka,41701 Toila vald
E-mail: Kaisa.pukk@toila.ee Tel: 525 8417
 
Peeter Sööt
Toila valla spordi- ja kultuurikeskuse juhataja
Aadress: Metsa 2 Voka,41701 Toila vald
E-mail: Peeter.soot@toila.ee Tel: 5306 8323
 
Jüri Link
Kohtla-Nõmme Rahvamaja kultuuritöötaja
Aadress: Kooli 9, Kohtla-Nõmme 30503, Toila vald
E-mail: juri.link@toila.ee Tel: 5698 5434
 
Renna Nõmmiste
Saka Rahvamaja kultuuritöötaja
Aadress: Saka, 30103 Toila vald
E-mail: Renna.nommiste@toila.ee Tel: 5301 1031