Ida-Virumaa aasta tegija 2019 on Mare Roosileht

Täna, 19. veebruaril Vabariigi 102. aastapäeva auks korraldatud vastuvõtul Kohtla-Järve Kultuurikeskuses kuulutas Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Eve East välja Ida-Virumaa aasta tegija 2019 - Virumaa kolledži direktori ning kohaliku hariduselu ja kogukonnaliikumise eestvedaja Mare Roosilehe.

Žürii poolt oli kümne kandidaadi seast Aasta Tegija 2019 nominentideks välja valitud Tallinna tehnikaülikooli Virumaa kolledži direktor ja hariduselu edendaja Mare Roosileht, Ida-Virumaa tööstusparkide rajamise eestvedaja Teet Kuusmik ning Narva jalgpallielu eestvedaja Nikolai Burdakov.

Konkurssi "Ida-Virumaa aasta tegija" viivad juba 12. korda läbi Ida-Virumaa omavalitsuste liit, Ida-Viru ettevõtluskeskus ja maakonnaleht Põhjarannik.

Aasta tegija tiitliga tunnustatakse inimesi või organisatsioone, kelle aasta jooksul tehtud tegu on jätnud positiivse jälje Ida-Virumaa käekäigule. Tegevusvaldkonnad pole piiratud - kandidaate võib esitada kultuuri-, sotsiaal-, majandus- jm valdkonnast. Tähtis on vaid see, et tegija tehtud teod on tunnustuse väärilised.