« Tagasi

Ida-Virumaa ettevõtluspäev keskendub muutunud ettevõtluskeskkonnale

Ida-Viru Ettevõtluskeskus korraldab homme, 9. juunil, internetikeskkonnas Zoom maakonnaülese ettevõtluspäeva, kuhu on oodata ligemale sada ettevõtlushuvilist nii maakonnast kui ka mujalt Eestist. Tänavusel ettevõtluspäeval räägitakse sellest, kuidas ettevõtjana muutunud olukorras ellu jääda ning leida uusi võimalusi enda ärimudeli ümber kujundamiseks.

Ettevõtluspäeva projektijuht ja Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ettevõtluskonsultandi Kersti Liiva sõnul on viimaseaja sündmused pannud ettevõtjad rohkem mõtlema selle üle, kuidas enda tegevust muuta, et edukalt kohaneda uues olukorras.

„Olukorras, kus tarbija käitumine on muutunud ja esile on kerkinud teistsugused soovid, vajadused kui enne pandeemia levikut, siis selleks tuleb ka ettevõtjatel kohaneda. Üheks võimaluseks on muuta enda ärimudelit ja leida tühimik, mis on turul täitmata või mida saaks paremini teha," selgitab Liiva. Tema sõnul on ettevõtluspäevale kutsutud erinevad esinejad, kes aitavad teemat avada ja jagada kogemusi juba tegutsevatele ja ka alustavatele ettevõtjatele.

Ettevõtluspäeval üles astujad ei paku lahendusi, vaid jagavad oma kogemusi ning teadmisi, mis omakorda võib innustada ettevõtjat otsima uusi viise, kuidas oma senist tegevust muuta või uusi võimalusi enda jaoks ära kasutada. Lisaks jagavad enda poolt kogemuslugu kaks maakonnas tegutsevat ettevõtjat nagu Vladimir Izotov ja Jevgeni Timoštšuk.

Ettevõtluspäev toimub 09. juunil, veebiseminarina internetikeskkonnas Zoom. Alates kella 9.30st on osalejatele sissepääs üritusele avatud ja kell 10.00 alustame ettekannetega. Üritus on vene keeles. Päevakavaga saab tutvuda aadressil: https://ivek.ee/ru/

Ida-Virumaa piirkondlikku ettevõtluspäeva korraldab SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus alates 2009. aastast ja seda rahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Lisainfo:
Kersti Liiva
ettevõtluskonsultant
SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus, ettevõtluspäeva projektijuht,
+372 5158929
kersti.liiva@ivek.ee