« Tagasi

Ida-Viru Keskhaigla: Otsime veebikeskkonna testkasutajaid / Ищем людей, желающих помочь в тестировании новой веб-среды

Kutsume üles insulti haigestunud või insuldist mingil moel puudutatud Ida-Virumaa inimesi testima IVKH insuldi raviteekonna arendusprojekti raames loodud veebikeskkonda Elu Pärast Insulti enne selle avaldamist. Oodatud on nii eesti- kui ka vene keelt kõnelevad kasutajad.
Antud veebisaidi eesmärgiks on pakkuda Virumaa elanikele kiiret teed, et jõuda oma insuldialaste muredega spetsialistideni, olenemata sellest kus ja millal on inimene insulti haigestunud, millises haiglas ravil viibinud või milline oli insuldi vorm.
Testija tagasiside aitab meil saada aimu ja sisse viia vastavaid muudatusi/täiendusi.

Testimises osalemiseks palun võtta ühendust evelin.kruusalu@ivkh.ee ja testijale saadetakse vastu testkeskkonna aadress ning link tagasiside küsitlusele (vastavalt est või rus).
Testimine kestab kuni 28.03.2021

-----------------------------------------

Просим откликнутся людей, перенесших инсульт, или тех, кто сталкивался с заболеванием иным образом. Приглашаем тестировать веб-сайт «Жизнь после инсульта», перед тем как он будет опубликован.
Цель данной онлайн-среды – дать жителям Ида-Вирумаа возможность найти нужные услуги и получить помощь специалистов, вне зависимости от того, когда произошел инсульт, в какой больнице лечился пациент или какой формой инсульта переболел. Мы ждем эстоно- и русккоговорящих пользователей.

Для участия, свяжитесь с руководителем проекта: Evelin.Kruusalu@ivkh.ee – вы получите ссылку на сайт и опросник, на который нужно будет ответить. Тестирование будет проходить до 28.03.2021.