Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit tunnustas kuldmedaliga lõpetajaid

Juunikuu viimasel päeval toimus traditsiooniline Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu poolne maakonna gümnaasiumide kuldmedaliga lõpetajate tunnustamisüritus. Ida-Viru maakonnas on sel aastal kokku 75 kuldmedaliga lõpetajat.

„Väga austatud ja armsad Ida-Virumaa kuldmedaliga lõpetajad, õpetajad ja vanemad. Eesti kõige tuntum ja meie jaoks ülitähtis klassik, kirjanik Anton Hansen Tammsaare on siin just õige inimene, kelle sõnu meenutada. Sest juba tol ajal, kui ta kirjutas suurteost „Tõde ja õigus", ütles ta sellised sõnad: kogu maailm ja meie üheskoos temaga kinnitame, et töö aluseks on väärtused ja rikkus tuleb ainult tööd tehes," alustas oma tervituskõnet Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Eve East.

Kohaletulnuid tervitasid ka Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppetöö koordinaator Olesja Zeel ja Narva kolledži ettevõtluse ja digilahenduste ning infotehnoloogiliste süsteemide arenduse programmijuht Denis Larchenko.

Vihmast ja tuulist olemist Tulivee Keskuse välisaalis aitasid meeldivamaks muuta Tanja Elkeni poolt klaveril saadetud Maarja Murutalu laulud ja pidupäeva tort.

VIDEO …

FOTOGALERII …