26.04.24

IVOL otsib mentoreid sotsiaaltöötajatele. Kandideerimise tähtaeg on 08.05.2024

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit otsib mentoreid sotsiaaltöötajatele

Teenuse kirjeldus:

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit (IVOL) otsib mentoreid, kelle ülesandeks on motiveerida ja juhendada Ida-Viru maakonna sotsiaaltöötajaid sotsiaaltöötaja kutset taotlema Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt. Mentori peamiseks ülesandeks on pakkuda individuaalset tuge ning professionaalset juhendamist sotsiaaltöötajatele, et toetada nende kutsealast arengut ning aidata neil edukalt taotleda sotsiaaltöötaja kutset. Tegevused viiakse ellu Õiglase Ülemineku meetme „Ühiskondlikku muutust toetavate sotsiaal- ja tervishoiuteenuste arendamine Ida-Virumaal" raames.

Mentori ülesanded:

• Pakkuda individuaalset mentorlust ja juhendamist sotsiaaltöötajatele
  • Motiveerida ja toetada sotsiaaltöötajaid sotsiaaltöötaja kutse taotlemisel
  • Korraldada konsultatsioone ning tagasisidevoorusid sotsiaaltöötajatega
  • Anda nõu ja juhiseid sotsiaaltöötajate kutse taotlemise protsessis

Nõuded mentori kandidaadile:

• Sotsiaaltöö valdkonna asjatundlikkus ja kogemus
  • Kehtiv sotsiaaltöötaja kutse mentorlusteenuse osutamise perioodil mai-oktoober 2024.a
  • Hea suhtlemis- ja nõustamisoskus
  • Võime motiveerida ja toetada teisi
  • Hea organiseerimisvõime ja algatusvõime

Kasuks tuleb eelnev mentorluskogemus

Pakume mentorile:

• Huvitavat ja väljakutseterohket tööd
  • Mentorluse teenustasu on  kuni 150 eurot ühe mentee kohta kuus (bruto) (kolm konsultatsiooni kuus) või kuni 50 eurot ühe konsultatsiooni eest
  • Maksimaalselt kolm menteed  korraga ühe mentori kohta
  • Võimalust panustada Ida-Virumaa sotsiaaltöötajate professionaalsesse arengusse

Teenuse osutamise koht: Ida-Virumaa

Mentorlust võib pakkuda põhitöö kõrvalt. Kõigi IVOL poolt valitud mentoritega sõlmitakse käsunduslepingud. IVOL tasub mentorile osutatud teenuse eest vastavalt sõlmitud lepingule ja tööaruandele ning lisaks tasub kõik riiklikud maksud.

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri (1 lehel), milles palutakse märkida soovitava tunnitasu suurus. Dokumendid tuleb saata hiljemalt 08.05.2024 e-posti aadressile: tamara.karpusina@ivol.ee.

IVOL valib mentorid, kellega sõlmib käsunduslepingud, lähtudes mentorile esitatud nõuetest, mentori küsitavast teenustasust ja isiku motivatsioonist.

Täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust: Sotsiaal- ja tervishoiuteenuste arendamise projekti koordinaator – Olga Pihlak, tel.nr: 58455103, e-mail: olga.pihlak@ivol.ee.

Taas on võimalik esitada kandidaate Regionaalmaasika auhinnale

24.04.2024

Regionaal- ja Põllumajandusministeerium ootab kuni 23. maini kandidaate iga-aastasele regionaalauhindade konkursile. Parimaid kohalikke algatusi ja nende eestvedajaid tunnustatakse juunis peaministri ja regionaalministri pidulikul vastuvõtul Stenb...  Loe edasi »