Kontaktid

 

Nimetus                                                                   Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
Aadress Keskväljak 1-301, Jõhvi 41593
Kontakt ivol@ivol.ee, 337 0327
Registrikood 80189879
Arvelduskonto EE232200001120022307
Tehingpartneri kood 587301
Alates 1. juulist 2019 võtame vastu ainult e-arveid TÄPSEMALT ...
   

Hardi Murula

tegevdirektori kt

hardi@ivol.ee

337 0327, 503 6817

Merle Liiv

sekretär-juhiabi

merle@ivol.ee

337 0327

Hardi Murula

arendusspetsialist

hardi@ivol.ee

503 6817

Alfred Alt

Kohaliku omaalgatuse programmi

taotluste menetleja

alfred@ivol.ee

337 0327

Ivi Murik

raamatupidaja

ivi@ivol.ee

337 0327

Kerly Paju

haridus- ja noorsootöö spetsialist

kerly@ivol.ee

337 0327

Erika Kõllo

kultuuritöö spetsialist

Erika.Kollo@rahvakultuur.ee

520 0943

Eha Samra

rahvatervise spetsialist

eha@ivol.ee

337 0327

Urmas Tokman

turvalisuse spetsialist

urmas@ivol.ee

337 0327

Hiie Keskla

Vene Föderatsiooni viisa taotluse menetlemise tasu kompenseerimise koordinaator

hiie@ivol.ee

337 7678

 

 

 

IVOLi liikmed

9.04.19
Toimetaja: ALAR TASA